vambud
+38 (098) 433-77-22

Блог

Мембранна покрівля

Мембранна покрівля

🏗Будівництво будинку – справа відповідальна. Грубо кажучи, процес будівництва можна розділити на три етапи: 1)заливка фундаменту (ну або установка плит, паль); 2)зведення каркаса (кладка стін і перекриття, тобто коробки майбутньої споруди) 3)монтаж покрівлі. Ось про неї ми сьогодні і розповімо. А точніше, зупинимося докладніше на технології мембранної покрівлі, яку ми використовуємо при будівництві ЖК Клубне містечко 12. Мембрана – тип плівкового матеріалу, який застосовують для покриття. Має товщину близько 2 мм, складається з полімерів. Вперше ці покриття стали використовувати більш 40 років тому. За цей час продукція не втратила популярність. Його активно використовують в країнах Європи, поступово збільшується популярність на території України. Це пов’язано з рядом переваг матеріалу. Основні переваги:

🌟Довговічність. Термін служби варіюється в межах від 20 до 60 років.

🌟Вогнестійкість. До складу включають протипожежні компоненти, що виключають загоряння матеріалу. 🌟Тепло- і гідроізоляція.

🌟Невелика вага. На плоских дахах навантаження на несучі конструкції і фундамент повинна бути мінімальна.

🌟Стійкість до зовнішніх природних факторів таким, як низькі і високі температури, випадання опадів, висока вологість, ультрафіолетове випромінювання та інші.

🌟Паропроникність. Під покрівлею з’являються пари вологи, утворюється конденсат. Волога, залишаючись в шарах покрівлі, починає руйнувати всю конструкцію. Мембранне покриття виключає такий результат, збільшує термін служби даху.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *