vambud
+38 (098) 433-77-22

Блог

Балконні конструкції

Балконні конструкції

💭Ми не зовсім погоджуємось із тим, що балкони – призначені лише для відпочинку влітку. Невже не можна на балконі відпочивати осінню? Але на превеликий жаль, для багатьох людей в Україні балкони служать як додаткова маленька комора.

Чи замислювались Ви, навіщо нам взагалі балкони? Ми вважаємо, що балкон – це безпосередній зв’язок із вулицею. Коли вулиці красиві і вид з балконів на них чудовий, тоді хочеться мати зв’язок із ними. Наприклад, в Іспанії біля моря, засклені балкони ви не побачите. Але якщо пройти декілька кварталів у глиб міста, там ситуація вже гірша. А в Торонто, балкони хмарочосів не склять, але ніяк і не використовуються. Тому, здебільшого, вони слугують лише як аварійний вихід. Тим більше у них є закон, який забороняє ставити меблі на балконі. В них сильні вітри і меблі можуть зірватися і впасти вниз. Теж саме у Німеччині.

На об’єкті ЖК Клубне містечко 12, ми спроєктували балкони європейського типу, а також у деяких квартирах є лоджії. Квартири, що розташовані на першому поверсі, мають власні тераси. Саме тому – кожен зможе обрати планування до душі😉 А також нагадуємо, що усі балкони ми перевіряємо вантажним навантаженням – тому про надійність ви можете не турбуватись!
Пропонуємо оглянути актуальні квартири на сайті:
🖥 https://www.12.net.ua/

Або заходьте на каву за адресою:
🔎 м. Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька, 121
та огляньте макет, можливо так Вам буде краще візуалізувати квартиру своєї мрії 🤗
ВАМБУД – якісне житло для Вашої сім’ї!🏗

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *